לרגל השקת האתר מבצעים מיוחדים

סקין אנד מור – הכל התחיל מזוג רוקחים…

הסיפור של סקין אנד מור מתחיל בתחילת המילניום, לפני כעשרים שנה, כאשר ענת ומאיר סייג, רוקחים בהכשרתם, מקימים את החברה ומשתמשים בידע ובכלים המקצועיים שלהם.

הם יוצרים מותג עם חזון פשוט: מוצרי טיפוח איכותיים וטיפוליים המבוססים על מרכיבים פעילים מהטבע שנבחרים בקפידה בהתאם לסגולות המרפא שלהם.

כיצד הכל התחיל

כיצד הכל התחיל

בתחילת המילניום, לפני כעשרים שנה, ענת ומאיר סייג, רוקחים בהכשרתם ובני זוג, מבינים את היתרון של פתרונות על בסיס צמחי לטיפוח ולטיפול בבעיות שונות בעור.

מאיר וענת משתמשים בידע ובכלים המקצועיים שלהם ומקימים את חברת הרבה דרם מוצרים טבעיים בע”מ. בני הזוג פועלים לפי חזון פשוט: פיתוח וייצור מוצרים איכותיים וטיפוליים המבוססים על מרכיבים פעילים מהטבע, שנבחרים בקפידה בהתאם לסגולות המרפא שלהם.

כוכב נולד

כוכב נולד

בראשית דרכה, החברה התבססה על תשתית ועל ידע מקצועי שעברו במשפחה משנות ה- 70, כשבסל המוצרים מוצר אחד – קמילוטרקט שמפו טיפולי לחיזוק השיער, שעד היום הינו אחד ממוצרי הדגל של החברה ובסט סלר.

ומאז, הכל היסטוריה…

החברה צמחה וגדלה, נוספו מוצרים נוספים תחת המותג קמילוטרקט, ולצד קמילוטרקט נוספו מותגים שהפכו למובילים בתחום מוצרי הטבע בישראל ובולטים על מדפי מחלקת הטבע בכל נקודות המכירה.

כיום, החברה מונה מותגים מצליחים רבים, כל מותג עומד בפני עצמו, עם הקונספט והייחודיות שלו, אך לכולם מכנה משותף – בסיס של תמציות צמחי מרפא ושמנים טבעיים בריכוז גבוה, באיכות ובקרה קפדנית.

בית של מותגים איכותיים לטיפול ולטיפוח העור

בית של מותגים איכותיים לטיפול ולטיפוח העור

בשנת 2022, בעקבות תהליך מיתוג שהחברה עברה, שם החברה השתנה ל- Skin and more.

Skin and more הוא בית של מותגים, המאגד את מותגי החברה – נייטשר נאט, קמילוטרקט, שביט, פרוקטו אובלפיכה, חוחובה זהב ופרפייס.

החזון של סקין אנד מור היה תמיד מציאת האיזון הנכון: פורמולות מתקדמות עם מגוון מרכיבים טבעיים ופעילים בשילוב מושלם שמביא לתוצאות מורגשות, לצד חוויית שימוש קלה ומפנקת

מה מייחד אותנו

המוצרים שלנו מכילים ריכוזים גבוהים של מרכיבים פעילים טבעיים

אנחנו אוהבים ושומרים על העולם ולכן כל האריזות שלנו ניתנות למיחזור

המוצרים שלנו מיוצרים תוך הקפדה על נהלי ייצור ושמירה על סטנדרטים גבוהים

כל מוצרינו עומדים בנהלי משרד הבריאות הישראלי והם בטוחים לשימוש

חיפוש

 רכישה לפי מותג

לרגל השקת האתר מבצעים מיוחדים!

ראש וקרקפת

 רכישה לפי מותג

 רכישה לפי מותג

איתך לאורך כל היום והלילה

שיער וקרקפת

פנים

גוף

אינטימי

אביזרים, מארזים ומוקטנים

כל המוצרים

 רכישה לפי מותג

ראש וקרקפת

גלי עוד על המותגים