לרגל השקת האתר מבצעים מיוחדים!

שאלות ותשובות

אודות

חברת סקין אנד מור הוקמה בשנת 2001 ע”י ענת ומאיר סייג, בשם הרבה דרם. בשנת 2023 שם החברה השתנה לסקין אנד מור.

את מוצרי סקין אנד מור ניתן לרכוש גם ברשתות הפארם במחלקת הטבע, בחנויות הטבע, בבתי המרקחת הפרטיים ובקופות החולים: כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית.

אנו מתנצלים, אך נכון להיום, איננו עושים משלוחים לחו”ל. תודה על ההבנה:)

מוצרים

מוצרי סקין אנד מור מתאימים לכל בני המשפחה. בין מוצרי סקין אנד מור תוכלו למצוא מוצרים לטיפול ולטיפוח השיער, הפנים והגוף. מוצרי סקין אנד מור נותנים פתרון למגוון צרכים כגון נשירת שיער, קשקשים, פיגמנטציה וכו’.

מוצרי סקין אנד מור אינם טבעיים ב 100%. הם משלבים פורמולות מקצועיות עם רכיבים פעילים ממקור טבעי, תמציות צמחים ושמנים צמחיים, שמעניקים  למוצר את ייחודו ותורמים לפעילותו.
אנו משתמשים ברבים ממוצרי סקין אנד מור בחומרים מקציפים שמופקים מחומצות שומן של קוקוס. חומרים אלה נחשבים לבטוחים ועדינים וכמובן מאושרים ע”י משרד הבריאות לשימוש בקוסמטיקה.

רוב מוצרי סקין אנד מור אינם מכילים רכיבים מהחי, כלומר טבעוניים. המוצרים מסומנים באייקון “ללא רכיבים מהחי” ובלחיצה עליו ניתן לראות את רשימת כל המוצרים הטבעוניים שלנו.

אנו מכבדים את בעלי החיים, אנו לא מנסים את מוצרינו עליהם!

משך הזמן לשימוש מהפתיחה הוא בהתאם לסימון הצנצנת הפתוחה על גבי האריזה, בו מצוין מספר החודשים בהם ניתן להשתמש בתכשיר מרגע הפתיחה.

כן, מוצרי סקין אנד מור בטוחים ומותרים לשימוש בתקופת ההיריון. יחד עם זאת, מכיוון שמדובר בשימוש בזמן הריון, נמליץ בכל מקרה בו את לא בטוחה בנוגע לבטיחותו של תכשיר להתייעץ עם הרופא המטפל שלך.

החשבון שלי

פתיחת חשבון באתר סקין אנד מור תעניק לך גישה לאזור סקין אנד מור משלך. כאן ניתן לראות את היסטוריית ההזמנות שלך, את רשימת המוצרים בוויש ליסט, לעקוב אחר ההזמנות שלך ועוד.

אין בעיה! יש ללחוץ ‘איפוס סיסמה’ באזור האישי ולהזין סיסמה חדשה.

ניתן לעדכן את הפרטים האישיים בעמוד “החשבון שלי”, בלשונית פרטי חשבון. ניתן להגיע לעמוד בלחיצה על אייקון האיש שבסרגל למעלה. 

פרטיות ואבטחה

בהחלט. נקטנו בכל אמצעי הזהירות כדי לאבטח את התשלום והפרטים האישיים שלך כדי לשמור אותם בטוחים ומאובטחים באמצעות הפלטפורמה לסחר אלקטרוני SSL המאובטחת.

פרטי כרטיסי האשראי של הלקוחות המבצעים פעולות באתר לא נשמרים במאגרי המידע של החברה. הסליקה באתר מתבצעת באמצעות חברת Pelecard , חברה מאושרת ומאובטחת, כל זאת על מנת להבטיח ללקוחותינו באתר קנייה בטוחה. 

הזמנות

ניתן לבחור בין קבלת המוצרים למען המבוקש בעלות דמי משלוח בסך 28 ₪ לבין איסוף המוצרים מנקודת חלוקה בעלות של 15 ₪. בהזמנת מוצרים בסך כולל של מעל 150 ₪ (לא כולל דמי המשלוח) עלות דמי המשלוח למען המבוקש היא 15 ₪ או שניתן לבחור באיסוף מנקודת חלוקה ללא חיוב דמי משלוח. עבור הזמנת מוצרים בסך כולל של מעל 250 ₪ (לא כולל דמי המשלוח) המשלוח הוא חינם.

מרגע קבלת ההזמנה, אנו עושים את מירב המאמצים לספק אליכם בהקדם האפשרי. בדרך כלל ההזמנה תסופק בתוך 3  ימי עסקים מרגע קבלת אישור קבלת תשלום מחברת האשראי. במקרים חריגים ובתקופות עומס ההזמנות יסופקו עד 9 ימי עסקים.

שירות המשלוחים פועל בפריסה ארצית. לא ניתן להזמין משלוחים מחוץ לישראל.
כמו כן, החברה משתמשת בשירות המשלוחים של חברת השליחויות HFD ובהתאם טווח שירות המשלוחים כפוף לישובים המופיעים באזורי החלוקה של חברת HFD. 

חיפוש

 רכישה לפי מותג

לרגל השקת האתר מבצעים מיוחדים!

ראש וקרקפת

 רכישה לפי מותג

 רכישה לפי מותג

איתך לאורך כל היום והלילה

שיער וקרקפת

פנים

גוף

אינטימי

אביזרים, מארזים ומוקטנים

כל המוצרים

 רכישה לפי מותג

גלי עוד על המותגים